صنایع بهین نسوز اصفهان

درباره ما

تیم بهین نسوز را بهتر بشناسید

چند کلمه با بهین نسوز اصفهان

شرکت صنایع بهین نسوز اصفهان در سال 1392 و با بهره‌مندی از حضور کارشناسان و دست‌اندرکارانی که سالیان طولانی در ارتباط نزدیک با صنعت ریخته‌گری و کوره‌های مربوط بوده و به مشکلات و چالش‌های بخش نسوز کوره‌ها اشراف دارند، تأسیس شد. ممارست و نلاش مستمر جهت تولید خاک نسوز سیلیسی مناسب و سازگار با ذوب فولاد و چدن در کوره‌های القایی باعث شد تا صنایع بهین نسوز اصفهان با تولید سالیانه‌ی 60.000 تن ، به عنوان بزرگ‌ترین و با کیفیت‌ترین تولید کننده‌ی جرم نسوز سیلیسی، در رده‌ی نخست انتخاب‌های شرکت‌های ریخته‌گری فولاد و چدن قرار گیرد. پس از تولید و عرضه‌ی موفق خاک‌های نسوز سیلیسی برای کوره‌های القایی و پاتیل‌ها، در اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌های ریخته‌گری فولاد و چدن داخلی و همچنین صادرات انبوه به کشورهای همسایه، این شرکت بر آن شد تا تولید و تأمین جرم‌های نسوز آلومینی و شاموتی مورد نیاز صنعت ریخته‌گری چدن و فولاد، صنایع فلزات غیرآهنی، صنایع سیمان، نفت، پتروشیمی و … را نیر بر عهده گیرد. در این راستا تلاش شد تا جرم‌های شاموتی و آلومینی تولیدی در بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد تولید و به بازار عرضه شوند. خدمات قبل و پس از فروش از ویژگی‌های جدایی ناپذیر شرکت صنایع بهین نسوز اصفهان بوده، ضمن آنکه کارشناسان این شرکت همواره آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب و نصب صحیح مواد ویژه نسوز هستند. افزایش رضایت مشتری هدف اصلی این شرکت بوده لذا جهت کسب این مهم، بهبود مستمر در کیفیت فرآورده های تولیدی را سرلوحه خویش قرار داده و بمنظور تحقق کیفیت مطلوب، دریافت استانداردهای ISO را در دستور کار قرار داده ایم.

 

شرکت بهین نسوز اصفهان

خط مشی کیفیت

در حال حاضر این شرکت در مساحتی بالغ بر 15000متر مربع و با بهره گیری از مدیران مجرب، مهندسان متخصص و کارگران کارآزموده با عنایت به الطاف خداوند فعالیت مینماید. شرکت صنایع بهین نسوز با توجه به کیفیت بالای محصولات خود، توانسته است در حال حاضر تبدیل به بزرگترین تولید کننده جرم نسوز سیلیسی در کشور و جزء تأمین کنندگان اصلی صنعت فولاد کشور قرار گیرد. همچنین در حال حاضر سالانه بیش از 12000تن از محصولات به کشورهای همسایه نظیر عراق، آذربایجان، تاجیکستان، روسیه و … صادر میگردد که قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده و در بازارهای بین المللی از استقبال بسیار خوبی برخوردار است.شرکت صنایع بهین نسوز اصفهان تولید کننده اجرام نسوز مورد نیاز صنایع ذوب و ریختهگری، سیمان، نفت و گاز، پتروشیمی، شیشه و صنایع غیرآهنی تلاش میکند خدمات خود را با حداکثر کیفیت ممکن در جهت تأمین نیازها، انتظارات و کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان و افزایش توان رقابت در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید. این شرکت برای دستیابی به اهداف بیانشده، خود را متعهد به انجام موارد ذیل میداند:
1ـ بهبود مستمر در کیفیت محصولات و فرآیندها
2ـ تحویل به موقع، پاسخگویی سریع و افزایش رضایتمندی مشتریان
3-حفظ، ارتقا و توانمندسازی سرمایههای انسانی
4-رعایت اصول و مقررات ایمنی و بهداشت حرفهای و جلوگیری از ایجاد آلایندهها
مدیران و کارکنان شرکت صنایع بهین نسوز اصفهان متعهد به برآورده ساختن الزامات سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد . می باشندISO9001:2015

تیم بهین نسوز اصفهان

افشین رزمی

مدیر کل

افشین رزمی

مدیر کل

افشین رزمی

مدیر کل

افشین رزمی

مدیر کل

با ما در ارتباط باشید

برای ارتباط آسان با تیم بهین نسوز فرم رو به رو را تکمیل کنید ، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند. 

 

برای اطلاعات ارتباطی بیشتر به ارتباط با ما بروید